На кафедрі адміністративного та інформаційного права ІППО відбулася лекція за участю гостьової лекторки з Польщі

Кафедра адміністративного та інформаційного права Львівської політехніки
Анна Зальцевич

Кафедра адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» в рамках програми «Гостьовий лектор» організувала лекцію у змішаному форматі – офлайн та онлайн на платформі Zoom – для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право».

Гостьова лекторка Анна Зальцевич (Anna Zalcewicz) − докторка юридичних наук, професорка Варшавського політехнічного університету, фахівчиня з фінансового права та права фінансового ринку, розповіла студентам про фінансове і банківське право Польщі та Європейського Союзу.

Здобувачі вищої освіти долучались до дискусії та обговорювали питання щодо валютного ринку держав-членів ЄС.

Щиро вдячні Анні Зальцевич за цікаві й пізнавальні лекції та сподіваємось на подальшу співпрацю!