На кафедрі туризму ІСТР відбувся перший етап 81-ї Студентської науково-технічної конференції

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

25 жовтня на кафедрі туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відбувся перший етап 81-ї Студентської науково-технічної конференції. Науковий керівник підсекції – д.е.н., професор Андрій Теребух, секретар – д.ф.н., професор Ігор Дуцяк.

Загалом у програмі конференції було 25 доповідей студентів, 11 з яких презентували результати своїх наукових досліджень. Студенти показали цікаві й інформативні презентації про актуальні питання сучасного стану і тенденцій розвитку сфери туризму в Україні та світі.

Заслухавши всі доповіді, члени комісії обрали переможців конференції.

• І місце:
    • Следзьона Соломія, «Штучний інтелект як інструмент популяризації туризму» (науковий керівник – к.геогр.н., доцент Мар’яна Сеньків).
  • ІІ місце:
    • Корпало Олена, «Віртуальний туризм: сучасний стан та перспективи» (науковий керівник – к.е.н., доцент Мирослава Габа).
  • ІІІ місце:
    • Скрипник Мирослава, «Фототуризм як інноваційний напрямок розвитку туристичної сфери» (науковий керівник – к.б.н., доцент Наталія Паньків).
    • Сюта Ірина, «Стартапи в екологічному туризмі України» (науковий керівник – к.геогр.н., доцент Мар’яна Сеньків).