На кафедрі АТ відбувся технічний семінар щодо програмного забезпечення Carbook.mobi

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Фото з семінару

На кафедрі автомобільного транспорту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся технічний семінар «Програмне забезпечення Carbook.mobi та особливості його застосування у роботі СТО».

Теми, які було розглянуто:

• особливості програмного забезпечення Carbook.mobi для організації роботи автосервісу;
  • сім аргументів застосування програмного забезпечення Carbook.mobi;
  • організація роботи автосервісу з використання програмного забезпечення Carbook.mobi.

Семінар провів технічний тренер компанії Carbook Артем Фендріков. Захід відбувся у гібридному режимі з можливістю долучення онлайн на платформі Zoom. Участь у семінарі взяли студенти і науково-педагогічні працівники кафедри автомобільного транспорту.

Спасибі Артему Фендрікову за цікавий тренінг та компанії Carbook за доступ до програми!

Фото з семінару Фото з семінару Фото з семінару