На війні загинув Олександр Піцик – випускник Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Ще одна болюча втрата в нашій університетській родині – у бою за Україну загинув 41-річний воїн з Івано-Франківщини Олександр Піцик. Він народився 16 березня 1982 року в місті Калуші. Навчався в тамтешньому ліцеї № 7, пізніше – у ліцеї імені Дмитра Бахматюка. Вищу освіту здобув у Національному університеті «Львівська політехніка».

Олександр Піцик брав активну участь в акції «Україна без Кучми», у подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. З перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини. Боронив державу на південному напрямку у складі 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Загинув 15 жовтня 2023 року. В Олександра Піцика залишилися мама, дружина, двоє дітей та сестра.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.