Науковець Львівської політехніки одержав Премію Верховної Ради України молодим ученим

Верховна Рада України
Назарій Попадинець

Відповідно до подання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій та Постанови Верховної Ради України № 3524-IX від 20 грудня 2023 року присуджено Премію Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік.

Зокрема, премію одержав Попадинець Назарій Миколайович, доктор економічних наук, старший дослідник, доцент кафедри економіки і маркетингу Навчально-наукового Інституту просторового планування та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» МОН України, за роботу «Закономірності та механізми економічного зростання регіонів і громад на засадах людиноцентричного та смарторієнтованого підходів», виконану у співавторстві з науковцями Державної установи «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України».

Постанова Верховної Ради України № 3524-IX від 20 грудня 2023 року