Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на презентацію об’ємної різдвяної звізди

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Ілюстрація до заходу

29 грудня 2023 року в приміщенні Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться презентація об’ємної сферичної різдвяної звізди із села Мацьковичі як елемента Нематеріальної культурної спадщини України.

Всіх охочих запрошують познайомитися з майстром-звіздарем Богданом Новаком, переглянути сторінки нової книги «Творці різдвяних звізд», авторами-упорядниками якої стали Дарія Ковальчук, Богдан Новак, Надія Дзвоник, Юлія Гризлюк, послухати цікаві розповіді фольклористів про традиційні українські різдвяні звичаї, переглянути світлини з історії звіздарства в Україні, скуштувати смачних різдвяних страв, разом поколядувати.

На свято завітають звіздарі Львівщини, учасники щорічної ходи звіздарів у рамках фестивалю «Спалах різдвяної звізди» у Львові. Майстри поділяться секретами виготовлення різдвяної зірки для колядування родини.

Вхід на подію вільний. Початок о 17:30.