Об’єднання майбутніх лідерів: відбулася зустріч першокурсників із очільниками профбюро ІППО

Вікторія Доброштан, студентка магістратури кафедри ЖЗМК
Фото із зустрічі

Свіжі обличчя, натхнення та безмежний потенціал – саме це принесли на поріг університету першокурсники цьогорічного набору. Але, як виявилося, вони не тільки займаються навчанням, але й вже активно залучаються до життя студентської спільноти. Психологія, журналістика і юриспруденція стали «місцем» зустрічі і діалогу, коли студенти цих спеціальностей зустрілися з очільниками студентських профспілок та обговорили плани на майбутній навчальний рік.

Захоплені відкриттям нових горизонтів та можливостями, які пропонує студентське життя, першокурсники вирішили не чекати і негайно долучитися до спільних ініціатив. Захопленість та бажання створювати позитивні зміни в навколишньому середовищі призвели до того, що студенти стали активними членами студентських профспілок.

На зустрічі, яка стала величезним інтерактивним форумом, обговорювали ідеї щодо програми на майбутній навчальний рік. Студенти обмінювалися досвідом та ідеями, обговорюючи, як сприяти розвитку спільноти й допомагати одне одному в досягненні гідності та професійного росту.

Однією з ключових ідей було створення благодійних і розважальних подій, спортивних змагань і тематичних заходів, які сприятимуть не лише розвитку навичок, а й підтримці соціальних ініціатив. Очільники студентських профспілок надали підтримку та поради, як здійснити ці ідеї.

«Ця зустріч була дуже важливою для нас, оскільки ми відчули себе частиною великої студентської спільноти. Спілкування зі старшими товаришами зі студентських профспілок допомогло нам отримати важливий досвід і зрозуміти, як ми можемо активно брати участь у формуванні життя нашого університету», – сказала Анастасія, першокурсниця кафедри журналістики та засобів масової комунікації.

«Ми віримо, що разом ми зможемо досягти більшого і зробити наше студентське життя яскравішим і насиченішим. Бажання працювати разом та змінювати реальність – ось те, що надихає нас до дії», – додала Вікторія, студентка психології.

Зустріч першокурсників зі старшими студентами стала початком нового етапу співпраці та творення майбутніх лідерів. Вони визнали, що найважливішою річчю є планування та реалізація спільних ініціатив, спрямованих на підтримку і розвиток студентської спільноти. Ця зустріч стала початком чогось нового і захопливого для цих молодих людей, які вже готові змінювати світ на краще, починаючи зі свого університету.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі