Львівські політехніки взяли участь у ще одній робочій зустрічі в рамках проекту програми Erasmus+

За матеріалами сайту «20 хвилин»
Політехніки взяли участь у ще одній зустрічі в рамках Erasmus+

З 2 до 5 жовтня 2018 року в місті Подгориця (Чорногорія) проходила робоча зустріч у рамках проекту MASTIS програми Erasmus+. У ній взяли участь представники Франції, Литви, Словенії та інших країн.

Україну представляли співробітники Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Вінницького національного технічного університету.

Гості заслухали доповіді, розглянули питання розповсюдження інформації про діяльність проекту MASTIS та сталість його результатів, обговорили тему «Створення сучасних магістерських програм в галузі інформаційних систем – поточний стан і перспективи». Наприкінці зустрічі виконали планування заходів на 2018–2019 роки.