Представники МІОКу виступили на круглому столі з питань українських мігрантів у країнах Вишеградської четвірки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фото з конференції

16 січня 2024 року команда Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки взяла участь у круглому столі на тему «Права та можливості мігрантів з України у країнах Вишеградської групи (V4)».

Захід відбувся у головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка у межах проєкту «Гуманітарна допомога та розширення можливостей українців, які приїжджають до країн Вишеградської четвірки – хороші практики» за підтримки Vishegrad Fund.

З тематичними доповідями від МІОКу виступили:

• Оксана П’ятковська, к.е.н., заступниця директорки, яка описала специфіку інтеграції українських вимушених мігрантів у Польщі та їхні основні виклики;
  • Оксана Горда, к.філол.н., старша наукова співробітниця відділу україністики, розкрила тему освітніх можливостей для українських дітей у країнах Вишеградської четвірки та проблеми інтеграції в умовах війни;
  • Володимир Гнатюк, доктор філософії з політичних наук, науковий співробітник відділу досліджень міграційних процесів, презентував аналіз проблем та перспектив участі українських вимушених мігрантів на польському ринку праці.

МІОКівці вдячні організаторам за запрошення до дискусії навколо питання українських вимушених мігрантів та сподіваються на плідну співпрацю у майбутньому.

Світлина Олега Вівчарика, Пресцентр ЛНУ імені Івана Франка