Проєктний офіс Університету інформує про другий конкурс Програми обміну технологіями euROBIN

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Проєктний офіс Львівської політехніки інформує науковців Університету про другий конкурс Програми обміну технологіями euROBIN.

Програма euROBIN підтримує розробку інструментів моделювання та передових методів штучного інтелекту, які можуть прискорити розвиток загальних навичок роботи. Організатори планують надати можливість 12 вибраним організаціям інтегрувати й тестувати свій код, методи чи апаратне забезпечення на деяких із найдосконаліших роботизованих платформ у Європі, щоб розв’язати серйозні дослідницькі завдання завдяки механізму каскадного фінансування, який підтримуватиме їхню роботу.

Дослідники приєднаються до деяких основних команд euROBIN, інтегруючи та оцінюючи розроблені рішення роботів у лабораторіях хостингу. Два партнери euROBIN зазвичай виступають приймаючими установами для перебування, надаючи доступ і підтримку платформам роботів euROBIN.

Бюджет конкурсу – 60 тисяч євро.

Крайній термін подання заявок – 14 лютого 2024 року.

Докладніше про конкурс