Стартап-школа Університету розпочинає Всеукраїнський проєкт «R&D та молодіжне підприємництво»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» розпочинає Всеукраїнський проєкт «R&D та молодіжне підприємництво» щодо розвитку молодіжного підприємництва та інноваційного дослідження в українських вишах, адже молодь може змінити світ, створивши інноваційні рішення сьогодення і майбутнього.

21 вересня 2023 року відбудеться онлайн-презентація проєкту, де всі охочі зможуть дізнатися про його деталі:

• курс R&D для викладачів українських вишів;
  • курс «Молодіжне підприємництво» для студентів та молодих підприємців;
  • конкурс стартапів «StartUp Прорив 2023».

Також можна буде обговорити можливості співпраці та партнерства, знайти підтримку й однодумців у реалізації проєктів.

Початок заходу о 15:00.

Реєстрація

Підготовка та проведення тренінгів стали можливими завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту «Економічна підтримка України».