Студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» запрошують на стажування в університеті Сан-Бернардіно

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

Студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» запрошують на безплатну двотижневу програму стажування у Каліфорнійському державному університеті Сан-Бернардіно.

Завдяки співпраці Національного університету «Львівська політехніка» з Каліфорнійським державним університетом Сан-Бернардіно 10 студентів матимуть змогу пройти міжнародне стажування та здобути нові знання на програмі Global Summer Entrepreneurship Program у липні 2024 року.

Умови участі:

• бути студентом Національного університету «Львівська політехніка»;
  • навчатися за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»;
  • володіти англійською мовою на розмовному рівні.

Фінансові умови:

• 10 студентів отримають стипендію, що покриє витрати на доїзд, проживання, харчування та всі інші витрати впродовж перебування в США;
  • 10 студентів можуть долучитися до програми із власним внеском у розмірі $8000.

Учасників очікують зустрічі з представниками університету CSUSB, представниками державного сектору, локального бізнесу, спільні заходи з міжнародними студентами й туристичні візити в межах Південної Каліфорнії.

Крайній термін реєстрації31 грудня 2023 року.

За додатковою інформацією звертатись на електронну адресу lts@lpnu.ua.