Студентка ІНЕМ пройшла стажування у французькому комплексі Hotels Valrugues Prestige de Provence

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Ярина Мирка

Студентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Ярина Мирка, отримавши запрошення французької сторони, пройшла стажування у готельно-ресторанному комплексі Hotels Prestige de Provence, що розташований у м. Saint Rémy de Provence.

Вдосконалюючи свої навики в кулінарній справі, представниця Університету мала змогу працювати під керівництвом шефа з відзнакою Gault & Millau – найвпливовішого французького гіда, що оцінює рейтинги ресторанів, вин та бутіків.

Стажування передбачало участь в майстер-класах, поглиблене вивчення тонкощів французької гастрономії та виготовлення кондитерських виробів, аналізування запитів споживачів, розрахунок собівартості та ще чимало іншого.

у м. Saint Rémy de Provence у готельно-ресторанному комплексі Hotels Prestige de Provence у готельно-ресторанному комплексі Hotels Prestige de Provence