Студентка кафедри ДАС здобула третє місце на конкурсі від Італійського інституту культури в Києві

Кафедра дизайну архітектурного середовища Львівської політехніки
Переможниця конкурсу

Італійський інститут культури в Києві з нагоди Дня італійського дизайну оголошував конкурс під назвою Lamp design contest. Відповідно до його умов учасники надали міжнародному журі ескіз-проєкти інтер’єрної лампи, яка мала бути унікальною, екологічною, естетичною та функціональною, а також придатною для масового виробництва. До участі було запрошено студентів архітектурних і дизайнерських спеціальностей українських закладів вищої освіти.

Студентка групи АР-106 кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Софія Тибінка за підсумками цього конкурсу здобула третє місце й була відзначена дипломом.

Лауреати і переможці конкурсу взяли участь в урочистостях з нагоди презентації світлової інсталяції на фасаді будівлі Посольства Італійської Республіки в Києві.