Студентка кафедри містобудування здобула І місце в обласному конкурсі бакалаврських проєктів

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з конкурсу

24 серпня в Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» відбулись заходи, приурочені до святкування Дня Незалежності України.

Святкова програма розпочалася із привітань та нагородження студентів-архітекторів і дизайнерів, які брали участь у виставці-конкурсі дипломних бакалаврських проєктів за спеціальностями 191 «Архітектура та містобудування» і 022 «Дизайн» від Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України до Дня Незалежності України. Серед учасників – більше 70 студентів Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

Кафедра містобудування презентувала кращі роботи:

• Катерина Мартинкова, група АР-48, керівник – старший викладач Володимир Дідик, «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня на 800 місць в районі Збоїща у м. Львів»;
  • Данило Качмар, група АР-49, керівник – к. арх., доцент Степан Тупісь, «Геймерський центр по вул. Лева Броварського у м. Львів»;
  • Антонія Баніцька, група АР-48, керівник – д. арх., професор Генадій Шульга, «Музей сучасного мистецтва на вул. Ярослава Мудрого у м. Львів»;
  • Соломія Козова, група АР-48, керівник – старша викладачка Євгенія Король, «Візит-центр «Солеварня» у м. Дрогобич Львівської області».

Переможців конкурсне журі визначило напередодні, 23 серпня. Окрім призових місць, найталановитіших студентів відзначили сертифікатами на проходження практики з можливістю майбутнього працевлаштування.

Студентка кафедра містобудування Катерина Мартинкова здобула І місце, студент Данило Качмар – сертифікат від Архітектурної палати львівських архітекторів із запрошенням оплачуваної роботи у проєктній фірмі.

Список нагороджених бакалаврських дипломних проєктів ІАРД

Спеціальність 191 «Архітектура та містобудування»

• Диплом:
    • І премія – Мартинкова Катерина, група АР-48, кафедра містобудування;
    • ІІ премія – Рошко Андрій, група АР-46, кафедра дизайну архітектурного середовища;
    • ІІІ премія – Горбатюк Катерина, група АР-43, кафедра архітектурного проектування та інженерії;
    • ІІІ премія – Сарваді Ольга, група АР-43, кафедра архітектурного проектування та інженерії;
    • Гран прі – Панчишин Оленка, група РМ-41.
  • Спеціальна відзнака – сертифікат Львівського регіонального осередку Архітектурної палати України на проходження архітектурної практики:
    • Качмар Данило, група АР-49, кафедра містобудування;
    • Куліченко Вікторія, група АР-47, кафедра архітектури та реставрації;
    • Дулепа Орест, група АР-42, кафедра архітектурного проектування;
    • Замула Валерія, група АР-42, кафедра архітектурного проектування;
    • Стефанів Артур, група АР-45, кафедра дизайну архітектурного середовища.

Спеціальність 022 «Дизайн»

• Диплом:
    • І премія – Бурдик Марта, кафедра дизайну та основ архітектури;
    • ІІ премія – Мотін Владислав, кафедра дизайну та основ архітектури;
    • ІІІ премія – Сулима Юлія, кафедра дизайну та основ архітектури.
    • Скицька Анна, кафедра дизайну та основ архітектури.
Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу