Студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» відвідали ТзОВ «АгроСмак»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото з відвідин підприємства

Студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відвідали успішне львівське підприємство – ТзОВ «АгроСмак», яке є лідером на ринку України з продажу фіброузних, целюлозних, білкових оболонок та супутніх товарів для м’ясної продукції. Продукція підприємства сертифікована за системами HACCP, ISO.

У процесі ознайомлення з виробничими потужностями підприємства та його бізнес-процесами було обговорено етично-моральні аспекти провадження бізнесу, пріоритети у виборі управлінських рішень, особливості бізнес-партнерства, а також сучасні виклики і можливості розвитку підприємництва в умовах активізування євроінтеграційних процесів.

Висловлюємо подяку за пізнавальну зустріч керівнику підприємства – Азеру Джалілу Огли Джафарову.

Фото з відвідин підприємства Фото з відвідин підприємства