Центр міжнародної освіти організовує зустріч із координаторкою стипендіальної програми Global UGRAD

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на зустріч із координаторкою стипендіальної програми Global UGRAD Ольгою В’юн про можливості:

• програми Global UGRAD, яку здійснює Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США для студентів тільки І–ІІ курсів (реченець подання документів – 15 грудня 2023 року, 06:00);
  • програми Zavtra.ua приватного стипендіального фонду Віктора Пінчука для студентів усіх курсів (реченець подання документів – 30 листопада 2023 року).

Зустріч відбудеться 14 листопада в аудиторії 226 головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 14:00.

Заставка заходу