У гуртожитках Львівської політехніки відбулися вибори до Студентських рад Студмістечка

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
Студентське містечко

Третій рік поспіль тривають вибори до Студентських рад Студмістечка Львівської політехніки. Що тішить, кількість кандидатів щороку зростає. А в дусі здорової конкуренції ті, хто прагне головувати в тому чи іншому гуртожитку, стараються сформувати сильну команду й добре продумати план діяльності.

Попередньо проходить передвиборча агітація, тож студенти, які мешкають у гуртожитках, мали змогу ознайомитися з кандидатами, їхніми програмами й проголосувати.

– Стати старостою гуртожитку може кожен охочий студент, який там мешкає. Головне, добре себе показати, бути активним у громадській роботі. Ну й, звичайно, перемогти у виборах, – каже голова студентської виборчої комісії Августин Підгайний.

Отож, за результатами голосування в гуртожитку № 1 головує Владислав Паленичка. У гуртожитку № 3 – Павло Оліферчук. Гуртожиток № 4 – Тарас Вільчак. Гуртожиток № 5 – Володимир Грохотов. Гуртожиток № 7 –Анастасія Лісковщенко. Гуртожиток № 8 – Дмитро Гаймахер. Гуртожиток № 9 – Остап Шайгец. Гуртожиток № 10 – Олександр Бендюг. Гуртожиток № 11 – Віталій Волошинський. Гуртожиток № 12 – Тарас Чура. Гуртожиток № 14 – Микола Коцько. І гуртожиток № 15 – Володимир Шведов.