Учні Академічної гімназії при Університеті блискуче виступили на міжнародних змаганнях із шахів

Академічна гімназія Львівської політехніки
Владислав Фіщук

В Ейндховені (Нідерланди) відбулася Всесвітня олімпіада серед шахістів до 16 років, участь у якій взяли 63 команди з 47 країн світу. За команду України в Нідерландах змагався Владислав Фіщук, десятикласник Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка». Владислав тренується в Дитячо-юнацькій спортивній школі з шахів «Дебют».

За підсумками Всесвітньої шахової олімпіади Владислав Фіщук здобув друге місце, показавши блискучий результат – 7.5 очок у дев’яти партіях!

А перед тим представники Львівської академічної гімназії здобули срібло Чемпіонату світу з шахів серед школярів в Актау (Казахстан). Команда львів’ян змагалась у віковій категорії до 12 років та стала другою найкращою серед 27 учасниць.

Команда Львівської академічної гімназії Команда Львівської академічної гімназії Команда Львівської академічної гімназії Владислав Фіщук Владислав Фіщук