Укладено меморандум про партнерство та співпрацю між ІАДУ та Яворівською міською радою

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Фото з підписання меморандуму

6 грудня 2023 року відбулось підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Яворівською міською радою Львівської області та Навчально-науковим інститутом адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка».

Участь у заході взяли директор ІАДУ Любомир Пилипенко та заступник директора Тарас Кіцак.

Предметом меморандуму є домовленість сторін про взаємну співпрацю для залучення наукового потенціалу Інституту до розвитку громади, реалізації стратегії розвитку громади, програм економічного і соціального розвитку громади.

Це вже четвертий меморандум, укладений з органами місцевого самоврядування, який дасть можливість науково-педагогічним працівникам Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки долучатися до розробки проєктів і стратегій розвитку громад, а також брати участь у реалізації спільних проєктів.

Раніше такі самі меморандуми були укладені з Жовківською, Новояворівською та Рава-Руською міськими радами.

Фото з підписання меморандуму Фото з підписання меморандуму Фото з підписання меморандуму