Університет сумує через смерть Doctor Honoris Causa Львівської політехніки Ігоря Юхновського

Адміністрація Львівської політехніки
Ігор Юхновський

Академічна спільнота Національного університету «Львівська політехніка» висловлює щирі співчуття через смерть Ігоря Рафаїловича Юхновського ― видатного українського фізика-теоретика, громадського та політичного діяча, Doctor Honoris Causa Львівської політехніки, почесного директора Інституту фізики конденсованих систем Національної академії наук України, засновника і керівника Інституту національної пам’яті (2006–2010 роки), Героя України, академіка.

Ігор Рафаїлович був серед достойників, які проголосили відновлення Незалежності України, і  все своє життя віддано та сумлінно працював задля розвитку нашого народу.

У скорботі та жалю схиляємо голови. Вічна і світла пам᾽ять!