В ІТ коледжі Університету відбулась нарада Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Львівщини

Фаховий коледж інформаційних технологій Львівської політехніки
Фото з наради

29 серпня у Фаховому коледжі інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбулася нарада Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Львівщини.

Участь у заході взяли, зокрема:

• Світлана Кретович, завідувачка відділу освіти і науки директорату з питань внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України,
  • Валентина Загрева, начальниця управління Державної служби якості освіти у Львівській області,
  • Марія Яцейко, голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти та науки.

На серпневій нараді з керівниками закладів фахової передвищої освіти Львівської області обговорено актуальні питання забезпечення якості освіти, надання якісних освітніх послуг у закладах фахової передвищої освіти, підготовки до нового навчального року та завершення проведення вступної кампанії 2023 року.

Докладніше – на сайті Фахового коледжу інформаційних технологій.