Відбувся І етап 81-ї Студентської науково-технічної конференції кафедри будівельного виробництва ІБІС

Кафедра будівельного виробництва Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

26 жовтня 2023 року відбувся І етап 81-ї Студентської науково-технічної конференції кафедри будівельного виробництва Інституту будівництва та інженерних систем.

Конференція була присвячена актуальним питанням аналізу технічних рішень огороджувальних конструкцій під час капітального ремонту громадських будівель, технічним, екологічним та економічним показникам будівель та споруд, комплексній оцінці технології пасивного будівництва, а також дослідженню високоміцних матеріалів з низьким вуглецевим слідом. Розглянуто також переваги використання штучного інтелекту в будівництві, а саме – побудова моделей, що дають змогу оцінювати ризики й прогнозувати наслідки будівельних процесів. Завдяки використанню технологій комп’ютерного зору та машинного навчання вони відстежують будівельний процес, виявляють дефекти й попереджають про негативні наслідки.

За результатами доповідей студентів освітньо-професійної програми «Міське будівництво та господарство»:

• І місце здобув студент групи БДМБ-22 Михайло Леськів (керівник – д.т.н., професорка кафедри БВ Уляна Марущак),
  • ІІ місце – студент групи БДМ-21 Андрій Комаровський (керівник – д.т.н., професор кафедри БВ Мирослав Саницький),
  • ІІІ місце – студентка групи БДМБ-21 Вероніка Черкес (керівник: к.т.н., доцентка кафедри БВ Оксана Позняк).

За результатами доповідей студентів освітньо-професійної програми «Технології будівельних конструкцій, виробів та матеріалів»:

• І місце здобув студент групи БДТК-21 Олексій Гетманов (керівник: к.т.н., доцентка кафедри БВ Оксана Позняк),
  • ІІ місце – студент групи БДТК-21 Євген Опря (керівник: д.т.н., професорка кафедри БВ Тетяна Кропивницька),
  • ІІІ місце – студент групи БД-45 Назар Федорчук (керівник: к.т.н., доцент кафедри БВ Іван Пелешко).

Особливу подяку висловлюємо керівникам і студентам за активну наукову працю! Бажаємо подальших професійних успіхів!