Викладач із Римського університету Тор Вергата прочитав відкриті лекції для студентів кафедри АІП

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-лекції

На кафедрі адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбулись відкриті лекції у дистанційній формі для здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право». Гостьовим лектором був Антонелло Фраска (Antonello Frasca) – доцент Римського університету Тор Вергата (м. Рим, Італія).

За підсумками реалізації програми «Гостьовий лектор» студенти кафедри АІП поглибили та здобули нові знання щодо:

• адміністративного права в Італії;
  • адміністративного судочинства в Італії;
  • запобігання корупції в публічній сфері в Італії;
  • правового статусу органів місцевого самоврядування в Італії;
  • правового захисту персональних даних в Італії.

Викладачі та студенти кафедри адміністративного та інформаційного права вдячні також генеральному секретареві Торгово-промислової палати «Італія – Україна», працівнику Львівської політехніки Орестові Васильку за супровід усіх лекцій та якісний переклад для слухачів.

Скріншоти з онлайн-лекцій Скріншоти з онлайн-лекцій