Викладач кафедри СШІ проведе для школярів майстер-клас у рамках VII Зимових комп’ютерних фестин

Департамент освіти і науки Львівської ОВА
Заставка до матеріалу

Львівська Академія Старт_ІТ запрошує школярів разом із батьками на безкоштовні практичні заняття та майстер-класи з різних сфер ІТ – VII Зимові комп’ютерні фестини для школярів 9–16 років, які триватимуть 27 січня – 24 лютого 2024 року.

Перелік занять

• Майстер-клас для школярів 7–11 класів «Як запрограмувати роботів та інтернет речей зі штучним інтелектом»
  • Практичне заняття для школярів 5–8 класів «Зробимо свої артпринти у графічному редакторі Adobe Photoshop»
  • Майстер-клас для школярів 7–10 класів «Як використати Штучний інтелект для власної розробки вебсайтів»
  • Практичне заняття для школярів 7–11 класів «Навчимо зробити самостійно крутий логотип»
  • Майстер-клас для школярів 7–10 класів «Штучний інтелект у практиці дизайнера»
  • Практичне заняття для школярів 7–10 класів «Запрограмуємо власну гру для смартфона у MIT App Inventor»
  • Майстер-клас для школярів 10–16 років «Як з мобільного телефону зробити світлини професійного рівня»
  • Практичне заняття для школярів 3–6 класів «Створимо комп’ютерну гру в середовищі Microsoft KODU Game Lab»
  • Майстер-клас для школярів 7–11 класу «Секрети застосовування графічного редактора Figma у практиці дизайнера»
  • Практичне заняття для школярів 5–8 класів «Запрограмуємо власну гру «Камінь-ножиці-папір» у середовищі Visual Studio»

Зокрема, 27 січня відбудеться майстер-клас для школярів 7–11 класів на тему «Як запрограмувати роботів та інтернет речей зі штучним інтелектом» від старшого викладача кафедри штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Романа Гаська.

Реєстрація

Локація заняття: м. Львів, вул. Федьковича, 60А, бізнес-центр «Технопарк». Початок о 13:00.

Докладніше про VII Зимові комп’ютерні фестини – на сторінці департаменту освіти і науки Львівської ОВА у соцмережі Фейсбук.