Викладачі ІАРД стали експертними консультантами архітектурного воркшопу в Миколаєві

Кафедра архітектурного проєктування та інженерії Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

1 березня 2024 року відбулося нагородження студентів Миколаївського фахового будівельного коледжу – переможців зимового воркшопу з розробки концептуальних пропозицій реконструкції скверу «Вітрильний» у місті Миколаєві, який проходив з 15 січня до 2 лютого.

Захід проведено з ініціативи директора Департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради й Агенції розвитку Миколаєва, а також за фінансової підтримки від організації DVV International Ukraine та сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини.

Експертними консультантами воркшопу були:

• Андрій Штендера – архітектор, Ph D, викладач кафедри архітектурного проєктування та інженерії Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Соломія Коник – архітекторка, Ph D, доцентка, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки;
  • Мартан Дюплантьє – голова спілки архітекторів інженерів та замовників Франції (AMO), засновник Martin Duplantier Architectes;
  • Денис Гіренко – головний художник м. Нарва (Естонія);
  • Євген Поляков – головний архітектор Миколаєва.

До організаційного процесу також були залучені Михайло і Дар’я Григоренки – миколаївські фахівці у сфері архітектури та будівництва.

Працівники кафедри продовжують профорієнтаційну роботу серед студентів-архітекторів українських коледжів і чекають їх для продовження навчання в Інституті архітектури та дизайну Львівської політехніки.

Заставка заходу Переможці конкурсу Проєкт Проєкт