Викладачка ІБІС взяла участь у бізнес-зустрічах під час будівельної виставки Kyiv Build Ukraine 2024

Кафедра будівельного виробництва Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Нещодавно асистентка кафедри будівельного виробництва Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки, доктор філософії Оксана Рихліцька відвідала Міжнародну будівельну виставку Kyiv Build Ukraine 2024 (м. Київ).

На виставці було представлено широкий спектр сучасних будівельних матеріалів, новітнє обладнання для їх виробництва, бетонні заводи Karmel, модульне будівництво, фасадні системи, гідроізоляція, ландшафтна архітектура та ін.

Представниця Львівської політехніки взяла участь у бізнес-зустрічах «Бетон. Залізобетон 2024», де обговорювали:

• стан будівельного ринку та виробництва будівельних матеріалів;
  • розвиток та перспективи ринку залізобетонних конструкцій;
  • тенденції розвитку, проблеми та перспективи виготовлення товарних бетонів для монолітного будівництва;
  • сучасні рішення в цементній промисловості України;

а також перспективи вітчизняних виробників щодо якості будівельної продукції.

Особливу увагу було приділено проблемі відбудови та цивільного захисту через використання бетону й залізобетону та проведення ремонтних робіт під час відновлення залізобетонних конструкцій. Одним з інноваційних напрямків було визнано цифровізацію в будівництві, зокрема підвищення ефективності проєктування та виробництва залізобетонних виробів з параметричними бібліотечними елементами в BIM.