Випускники кафедри будівельного виробництва поділилися досвідом зі студентами ІБІС

Інститут будівництва та інженерних систем
Фото із зустрічі

Випускники кафедри будівельного виробництва Львівської політехніки – засновник студії ремонту «Простір» Ярослав Демишин та засновник компанії «КБ груп Львів «Гарантія від українців» Олег Король – у межах викладання дисципліни «Будівельне матеріалознавство» для студентів другого курсу навчально-наукового Інституту будівництва та інженерних систем ознайомили студентів із сучасними технологіями ведення будівельних робіт, зокрема ремонтних, наголосили на необхідності впровадження інноваційних матеріалів для забезпечення якості та надійності.

Спікери обговорили зі студентами можливості професійного розвитку та поділились особистим досвідом. Гості підкреслили престижність професії будівельника й наголосили, що основою успішного бізнесу є професійність, постійне самовдосконалення та саморозвиток.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі