З нагоди Дня програмістів політехніків відзначили Подяками департаменту освіти і науки ЛОВА

Департамент освіти і науки Львівської ОВА
Подяки

13 вересня – День програмістів та системних адміністраторів, свято, яке відзначають у 256 день року. У високосні роки це свято припадає на 12 вересня, в невисокосного – на 13 вересня.

З нагоди професійного свята у департаменті освіти освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації відзначили Подяками осіб, які впродовж останнього року зробили значний внесок у розвиток цифровізації освіти області та зміцнення безпеки освітнього середовища.

Серед них – найуспішніші організатори та учасники курсу «Доступність та безпека цифрового освітнього простору», що проходить у межах проєкту, який реалізовує Tech StartUp School Львівської політехніки за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН в Україні.

Зокрема, Подяки департаменту освіти і науки ЛОВА отримали представники Університету Ірина Павелко, Юрій Хлібишин та Маргарита Носкова.

Докладніше – на сторінці Департаменту освіти і науки Львівської ОВА у соцмережі Фейсбук.