Студенти кафедри АІП зустрілись із суддею Львівського окружного адміністративного суду Андрієм Гуликом

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото із зустрічі

Львівський окружний адміністративний суд (ЛОАС) – суд адміністративної юрисдикції, який розв’язує адміністративні спори як суд першої інстанції. Юрисдикція ЛОАС поширюється на територію міста Львова та Львівської області.

Здобувачі вищої освіти кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти мали змогу поспілкуватись із суддею ЛОАС Андрієм Гуликом, активно вступали в дискусію, обговорювали важливі питання впливу ШІ на судову систему, зловживання процесуальними правами, можливість студентів отримати досвід роботи в судових установах.

Також Андрій Григорович наголосив на важливості отримання повної вищої юридичної освіти, розповів, як впливає можливість поєднувати наукову та професійну діяльність і чому він любить свою роботу.

Щиро вдячні гостеві за змістовну та цікаву доповідь та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі