Конкурс Італійського інституту фотографії для студентів Львівської політехніки продовжено

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Італійський інститут фотографії

В рамках співпраці між Італійським інститутом фотографії та Львівською політехнікою триває відкритий конкурс фотографії для всіх студентів Університету.

За умовами конкурсу кожен учасник може надіслати від 5 до 12 фотографій невисокої роздільності одним файлом, зазначивши прізвище, ім’я та інститут, контактній особі з Львівської політехніки – керівникові Центру італійсько-українського співробітництва «Леонардо да Вінчі» Університету Орестові Васильку – на електронну адресу orest.r.vasylko@lpnu.ua.

Вже багато охочих надіслало свої роботи (їх організатори та учасники обговорили на спеціальній відеоконференції), тож італійські партнери вирішили продовжити дедлайн, щоб іще більше політехніків мали змогу взяти участь у конкурсі й позмагатись за призову пізнавальну подорож.

Тож крайній термін подання робіт продовжено до 10 вересня 2023 року.

Докладніше про конкурс